Katalogový list č. ELOSOS2088723
| Název: | HMIST6400SL 7.0 BACnet kontrolní displej |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088723 |
| EAN: | 3606481978455 |
| Kód dodavatele: | HMIST6400SL |
| Recyklační poplatek: | 2,59 Kč |
| Typ displeje: | LCD |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP65 |
| Typ napájecího napětí: | DC |
| Vhodné pro zabezpečení: | ne |
| Montáž na lištu: | ne |
| Vestavěná hloubka: | 45 mm |
| Podpora pro ASI: | ne |
| Podpora CAN: | ne |
| Podpora Data-Highway: | ne |
| Podpora DeviceNet: | ne |
| Podpora EIB: | ne |
| Podpora INTERBUS: | ne |
| Podpora MODBUS: | ne |
| Podpora PROFIBUS: | ne |
| Podpora PROFINET CBA: | ne |
| Podpora PROFINET IO: | ne |
| Podpora SERCOS: | ne |
| Podpora SUCONET: | ne |
| Podpora LON: | ne |
| Podpora Ethernet/IP: | ne |
| Podpora DeviceNet Safety: | ne |
| Podpora Foundation Fieldbus: | ne |
| Podpora INTERBUS-Safety: | ne |
| Podpora jiných typů sběrnic: | ne |
| Podpora PROFIsafe: | ne |
| Podpora SafetyBUS p: | ne |
| Podpora TCP/IP: | ne |
| Barevný displej: | ano |
| Spotřeba energie: | 9 W |
| Montáž na stěnu/přímá montáž: | ano |
| Napájecí napětí DC: | 0-24 V |
| Provozní teplota: | 0-50 °C |
| Úhlopříčka obrazovky: | 7 '' |