Katalogový list č. ELOSOS2088719
| Název: | ITSC250ES42BINNM1E Koncová skříň NSX, 25 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088719 |
| EAN: | 3606486994870 |
| Kód dodavatele: | ITSC250ES42BINNM1E |
| Recyklační poplatek: | 63,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Počet pólů: | 3 |
| Provedení: | jednoduché |
| Stupeň krytí (IP): | IP42 |
| Výška: | 340 mm |
| Číslo RAL: | 9003 |
| Délka: | 1060 mm |
| Jmenovitý proud při AC 50 Hz: | 250 A |
| Šířka: | 235,5 mm |