Katalogový list č. ELOSOS2088690
| Název: | ITSC400GS42BO0500E Koncová skříň, 400A, |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088690 |
| EAN: | 3606486994825 |
| Kód dodavatele: | ITSC400GS42BO0500E |
| Recyklační poplatek: | 50,42 Kč |
| Barva: | bílá |
| Počet pólů: | 3 |
| Provedení: | jednoduché |
| Stupeň krytí (IP): | IP42 |
| Výška: | 290 mm |
| Šířka: | 235 mm |
| Délka: | 620 mm |
| Číslo RAL: | 9003 |
| Jmenovitý proud při AC 50 Hz: | 400 A |