Katalogový list č. ELOSOS2088678
| Název: | ITSC630GS42BO0500E Koncová skříň, 630A, |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088678 |
| EAN: | 3606486994849 |
| Kód dodavatele: | ITSC630GS42BO0500E |
| Recyklační poplatek: | 84,03 Kč |
| Barva: | bílá |
| Počet pólů: | 3 |
| Provedení: | jednoduché |
| Stupeň krytí (IP): | IP42 |
| Šířka: | 255 mm |
| Výška: | 320 mm |
| Délka: | 700 mm |
| Číslo RAL: | 9003 |
| Jmenovitý proud při AC 50 Hz: | 630 A |