Katalogový list č. ELOSOS2088675
| Název: | ITSC630GS42COE Koncový uzávěr, 630A, mon |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088675 |
| EAN: | 3606486995150 |
| Kód dodavatele: | ITSC630GS42COE |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Počet pólů: | 3 |
| Provedení: | jednoduché |
| Stupeň krytí (IP): | IP42 |
| Šířka: | 154 mm |
| Délka: | 125 mm |
| Výška: | 67,5 mm |
| Číslo RAL: | 9003 |
| Jmenovitý proud při AC 50 Hz: | 630 A |