Katalogový list č. ELOSOS2088666
| Název: | ITSM000E42EB2E Vývodní skříň, typ 2, prá |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088666 |
| EAN: | 3606486995181 |
| Kód dodavatele: | ITSM000E42EB2E |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Počet pólů: | 3 |
| Jištění: | bez |
| Stupeň krytí (IP): | IP42 |
| Šířka: | 366 mm |
| Délka: | 145 mm |
| Výška: | 358 mm |
| Výběr fáze: | ano |
| S nastavením: | ne |
| Počet dalších zásuvek: | 3 |
| Jmenovitý proud při AC 50 Hz: | 32 A |
| Počet vodičů (bez uzemnění): | 3,0 |
| Typ zásuvek: | zásuvka CEE 3p32A |