Katalogový list č. ELOSOS2088665
| Název: | ITSM000E42EB3E Vývodní skříň, typ 3, prá |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088665 |
| EAN: | 3606486995198 |
| Kód dodavatele: | ITSM000E42EB3E |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Počet pólů: | 3 |
| Jištění: | bez |
| Stupeň krytí (IP): | IP42 |
| Šířka: | 366 mm |
| Délka: | 145 mm |
| Výška: | 358 mm |
| Výběr fáze: | ano |
| S nastavením: | ne |
| Jmenovitý proud při AC 50 Hz: | 63 A |
| Počet dalších zásuvek: | 2 |
| Typ zásuvek: | jiné |
| Počet vodičů (bez uzemnění): | 2,0 |