Katalogový list č. ELOSOS2088498
| Název: | LVS03208 FP TransferPact 63A, PrismaSeT |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088498 |
| EAN: | 3606482170018 |
| Kód dodavatele: | LVS03208 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Typ povrchu: | práškový nástřik |
| Šířka: | 299 mm |
| Výška: | 299 mm |
| Materiál: | ocel |
| Počet výškových jednotek (U): | 6 |
| Vhodné pro šířku skříně: | 850 mm |