Katalogový list č. ELOSOS2088428
| Název: | MEG5143-0000 Ovladač ventilátoru |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088428 |
| EAN: | 4042811155438 |
| Kód dodavatele: | MEG5143-0000 |
| Recyklační poplatek: | 0,28 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 71 mm |
| Výška: | 71 mm |
| Způsob ovládání: | otočné tlačítko |
| Podsvětlení: | bez |
| Hloubka: | 47 mm |
| Počet fází: | 1 |
| S teplotním senzorem: | ne |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Výstupní napětí.: | 230-230 V |
| Nominální proud: | 2 A |
| Barva: | jiné |