Katalogový list č. ELOSOS2088406
| Název: | METSEEM3122 Elektroměr, přímý 45A, RS485 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088406 |
| EAN: | 3606487294672 |
| Kód dodavatele: | METSEEM3122 |
| Recyklační poplatek: | 0,37 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 90 mm |
| Modulární šířka: | 5 |
| Výška: | 95 mm |
| Hloubka: | 69 mm |
| Provedení: | přímé měření |
| Typ indikace: | digital |
| Typ měřidla: | elektronické |
| Zpětná brzda: | ne |
| Kalibrované: | ne |
| Typ rozhraní: | Modbus |
| Způsob montáže: | DRA (DIN adaptér) |
| Stupeň ochrany (NEMA): | 1 |
| Proud (In): | 45 A |
| Max. proud (Imax): | 45 A |
| Frekvence.: | 50-60 Hz |
| Typ energie: | činný výkon |
| Se zámkovým kódem: | ne |
| Pulzní výstup: | bez |
| Napětí (Un) N-L: | 100-277 V |
| Napětí (Un) L-L: | 173-480 V |
| Profil zatížení typu měření: | ne |
| Typ pólu: | třivodič./čtyřvodič. |