Katalogový list č. ELOSOS2088396
| Název: | METSEION95040 ION9000T, kompletní sada, |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088396 |
| EAN: | 3606481352354 |
| Kód dodavatele: | METSEION95040 |
| Recyklační poplatek: | 8,40 Kč |
| Šířka: | 160 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Typ napájecího napětí: | AC/DC |
| Podpora PROFIBUS: | ne |
| Podpora PROFINET IO: | ne |
| Podpora MODBUS: | ano |
| Podpora jiných typů sběrnic: | ano |
| Počet analogových vstupů: | 0 |
| Počet analogových výstupů: | 0 |
| Display: | bez |
| Počet digitálních vstupů: | 8 |
| Počet digitálních výstupů: | 6 |
| Stupeň krytí (IP), přední: | jiné |
| S podpisem firmwaru: | ne |
| Vzdálený displej: | ano |
| Počet vstupů pro měření napětí: | 4 |
| Počet ethernetových připojení: | 2 |
| Hloubka: | 135,3 mm |
| Napětí (Un) N-L: | 57-400 V |
| Napětí (Un) L-L: | 100-690 V |
| Napájecí napětí DC: | 110-480 V |
| Měřicí rozsah pro frekvenci: | 45-66 Hz |
| Napájecí napětí AC 50 Hz: | 90-480 V |
| Napájecí napětí AC 60 Hz: | 90-480 V |
| Počet vstupů pro měření proudu: | 5 |