Katalogový list č. ELOSOS2088365
| Název: | NSYAPU19F9 19 Zásuvková lišta, 9 zásuvek |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088365 |
| EAN: | 3606480171918 |
| Kód dodavatele: | NSYAPU19F9 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 44 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Materiál: | plast |
| Šířka: | 444 mm |
| Provedení: | jiné |
| Barva: | jiné |