Katalogový list č. ELOSOS2088242
| Název: | NSYCUSP010DG Řídící jednotka a teplotní |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088242 |
| EAN: | 3606486378519 |
| Kód dodavatele: | NSYCUSP010DG |
| Recyklační poplatek: | 0,50 Kč |
| Šířka: | 100 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Náhradní díl: | ano |
| Příslušenství: | ne |