Katalogový list č. ELOSOS2088228
| Název: | NSYDPLA75G 7035 Dveře pro PLA 750x500mm |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088228 |
| EAN: | 3606485422442 |
| Kód dodavatele: | NSYDPLA75G |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Typ povrchu: | bez úpravy |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Hloubka: | 28,5 mm |
| Materiál: | plast |
| Stupeň ochrany (NEMA): | 4X |
| EMC verze: | ne |
| Provedení: | panelové dveře |
| Provedení jako prosklené dveře: | ne |
| Odpojavací/blokovací dveře: | ne |