Katalogový list č. ELOSOS2088227
| Název: | NSYDPLM108G 7035 Dveře pro PLM108 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088227 |
| EAN: | 3606485422350 |
| Kód dodavatele: | NSYDPLM108G |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Typ povrchu: | bez úpravy |
| Šířka: | 852 mm |
| Hloubka: | 32 mm |
| Materiál: | plast |
| Stupeň ochrany (NEMA): | 4X |
| Výška: | 852 mm |
| EMC verze: | ne |
| Provedení: | panelové dveře |
| Provedení jako prosklené dveře: | ne |
| Odpojavací/blokovací dveře: | ne |