Katalogový list č. ELOSOS2088222
| Název: | NSYDS3X32 Plné dveře S3X 304L 300x200mm |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088222 |
| EAN: | 3606480468667 |
| Kód dodavatele: | NSYDS3X32 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Šířka: | 200 mm |
| Typ povrchu: | bez úpravy |
| Výška: | 200 mm |
| Hloubka: | 16,5 mm |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Stupeň ochrany (NEMA): | 4X |
| EMC verze: | ne |
| Provedení: | panelové dveře |
| Provedení jako prosklené dveře: | ne |
| Odpojavací/blokovací dveře: | ne |