Katalogový list č. ELOSOS2088214
| Název: | NSYEC781 SF kabelové dno 2dílné 700x800 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088214 |
| EAN: | 3606480211508 |
| Kód dodavatele: | NSYEC781 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | pozink |
| Výška: | 800 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Typ závitu: | bez |
| Materiál: | ocel |
| Druh: | přímé |
| Tloušťka: | 1,5 mm |
| Počet otvorů pro konektory: | 0 |
| Provedení: | jiné |
| Stupeň ochrany (NEMA): | jiné |
| Předběžné ražení: | ne |