Katalogový list č. ELOSOS2088202
| Název: | NSYSFDHD16122D Náhradní dveře pro NSYSFH |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088202 |
| EAN: | 3606480937491 |
| Kód dodavatele: | NSYSFDHD16122D |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Typ povrchu: | práškový nástřik |
| Výška: | 1200 mm |
| Šířka: | 1200 mm |
| Materiál: | ocel |
| Hloubka: | 15,5 mm |
| Stupeň ochrany (NEMA): | 4X |
| EMC verze: | ne |
| Provedení: | panelové dveře |
| Provedení jako prosklené dveře: | ne |
| Odpojavací/blokovací dveře: | ne |