Katalogový list č. ELOSOS2088200
| Název: | NSYSFECA64HD Al kabelová příruba, SFHD, |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088200 |
| EAN: | 3606480681288 |
| Kód dodavatele: | NSYSFECA64HD |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Šířka: | 610 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Typ závitu: | bez |
| Materiál: | hliník |
| Druh: | přímé |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Počet otvorů pro konektory: | 0 |
| Stupeň ochrany (NEMA): | jiné |
| Předběžné ražení: | ne |