Katalogový list č. ELOSOS2088194
| Název: | NSYTSACRNB CRN izol. kabel. příruba 259X |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088194 |
| EAN: | 3606480211553 |
| Kód dodavatele: | NSYTSACRNB |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Šířka: | 280 mm |
| Výška: | 15 mm |
| Typ závitu: | bez |
| Materiál: | plast |
| Druh: | přímé |
| Tloušťka: | 1 mm |
| Počet otvorů pro konektory: | 2 |
| Předběžné ražení: | ne |