Katalogový list č. ELOSOS2088166
| Název: | OVA18047 EXW-P-C MIC 2,5/6 500/1PB |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088166 |
| EAN: | 3606480698521 |
| Kód dodavatele: | OVA18047 |
| Recyklační poplatek: | 217,22 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 350 mm |
| Třída ochrany: | I |
| Délka: | 230 mm |
| Výška: | 630 mm |
| Nominální napětí.: | 230-230 V |
| Připojení na dálkový spínač: | ne |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ano |
| Provozní čas: | 1-2 h |
| Výkon: | 500 W |
| Elektroinstalační systém: | trvalý/nouzový okruh |
| Světelný zdroj: | jiné |