Katalogový list č. ELOSOS2088165
| Název: | OVA51122 Baterie - 12 V 28 Ah |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088165 |
| EAN: | 3606480699238 |
| Kód dodavatele: | OVA51122 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 125 mm |
| Délka: | 166 mm |
| Počet článků: | 5 |
| Provedení: | olovo |
| Bateriový balíček: | ano |
| Vhodné pro rychlonabíječku: | ne |
| Plastové pouzdro: | ano |
| Nominální napětí: | 12 V |
| Označení velikosti: | blok |
| Teplota okolí: | 20-20 °C |
| Hmotnost: | 9690 g |
| Kapacita: | 28000 mAh |