Katalogový list č. ELOSOS2087951
| Název: | SXWASB24H10001 SmartX Edge Server AS-B 2 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087951 |
| EAN: | 3606480908972 |
| Kód dodavatele: | SXWASB24H10001 |
| Recyklační poplatek: | 12,70 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 198 mm |
| Hloubka: | 64 mm |
| Výška: | 114 mm |
| S časovačem: | ne |
| Vhodné pro chlazení: | ne |
| Výstupní napětí: | 10 V |
| Napájecí napětí: | 29 V |