Katalogový list č. ELOSOS2087922
| Název: | SXWMPC36AM10001 EasyLogic regulátor MP-C |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087922 |
| EAN: | 3606482219380 |
| Kód dodavatele: | SXWMPC36AM10001 |
| Recyklační poplatek: | 0,61 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Hloubka: | 64 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Šířka: | 234 mm |
| Výstupní napětí: | 24 V |
| Napájecí napětí: | 24 V |