Katalogový list č. ELOSOS2087916
| Název: | SXWRCF12A10002 SmartX Automat RP-C-12A-F |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087916 |
| EAN: | 3606481097354 |
| Kód dodavatele: | SXWRCF12A10002 |
| Recyklační poplatek: | 0,43 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 180 mm |
| Výška: | 110 mm |
| S časovačem: | ano |
| Vhodné pro chlazení: | ano |
| Napájecí napětí: | 24 V |