Katalogový list č. ELOSOS2087909
| Název: | SXWRCF16B10002 SpaceLogic regulátor RP-C |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087909 |
| EAN: | 3606482135499 |
| Kód dodavatele: | SXWRCF16B10002 |
| Recyklační poplatek: | 3,36 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Hloubka: | 64 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Napájecí napětí: | 230 V |
| Vhodné pro chlazení: | ano |