Katalogový list č. ELOSOS2087901
| Název: | SXWREREL410001 RP-C Ext. 4 kanálové relé |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087901 |
| EAN: | 3606489872014 |
| Kód dodavatele: | SXWREREL410001 |
| Recyklační poplatek: | 0,40 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 198 mm |
| Hloubka: | 64 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Vhodné pro chlazení: | ne |
| Výstupní napětí: | 277 V |
| Napájecí napětí: | 277 V |