Katalogový list č. ELOSOS2087897
| Název: | SXWRIOF12AM10001 EasyLogic regulátor IO |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087897 |
| EAN: | 3606482234048 |
| Kód dodavatele: | SXWRIOF12AM10001 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 180 mm |
| Hloubka: | 64 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Výstupní napětí: | 24 V |
| Napájecí napětí: | 24 V |