Katalogový list č. ELOSOS2087886
| Název: | SXWRPV4A10001 SpaceLogic regulátor RP-V |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087886 |
| EAN: | 3606482135505 |
| Kód dodavatele: | SXWRPV4A10001 |
| Recyklační poplatek: | 8,40 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Hloubka: | 65 mm |
| Šířka: | 168 mm |
| Výška: | 201 mm |
| S časovačem: | ano |
| Vhodné pro chlazení: | ano |
| Napájecí napětí: | 24 V |
| Výstupní napětí: | 10 V |