Katalogový list č. ELOSOS2087884
| Název: | SXWRPV5CM10001 EasyLogic regulátor RP-V- |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087884 |
| EAN: | 3606482219335 |
| Kód dodavatele: | SXWRPV5CM10001 |
| Recyklační poplatek: | 0,38 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Hloubka: | 65 mm |
| Šířka: | 168 mm |
| Výška: | 201 mm |
| Výstupní napětí: | 24 V |
| Napájecí napětí: | 24 V |