Katalogový list č. ELOSOS2087649
| Název: | VDI8696 Telefonní panel 50 x RJ45 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087649 |
| EAN: | 3596870333760 |
| Kód dodavatele: | VDI8696 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stíněný: | ne |
| Typ konektoru.: | RJ45 8(8) |
| Druh připojení: | LSA |
| Kategorie: | 5 |
| Hloubka: | 70 mm |
| Šířka: | 482,6 mm |
| Číslo RAL: | 9005 |
| Počet výškových jednotek: | 1 |
| Výška: | 44,2 mm |
| Vhodné pro počet konektorů: | 50 |