Katalogový list č. ELOSOS2087534
| Název: | XVB7C9V Zvukový modul XVB7, edit. zvuk. |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087534 |
| EAN: | 3606487129653 |
| Kód dodavatele: | XVB7C9V |
| Recyklační poplatek: | 0,16 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Typ napětí: | DC |
| Vnější průměr: | 70 mm |
| Funkce: | jiné |
| Barva: | jiné |
| Hlasitost: | 88 dB |
| Provozní napětí na DC: | 21,6-26,4 V |