Katalogový list č. ELOSOS2087470
| Název: | XVZ06W Sklop. držák, bílý, pro XV4/XV6/X |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087470 |
| EAN: | 3606487130468 |
| Kód dodavatele: | XVZ06W |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | plast |
| Název: | XVZ06W Sklop. držák, bílý, pro XV4/XV6/X |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087470 |
| EAN: | 3606487130468 |
| Kód dodavatele: | XVZ06W |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | plast |