Katalogový list č. ELOSOS2087473
| Název: | XVZ01W Upevň. deska, bílá, pro XV4/XV6/X |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087473 |
| EAN: | 3606487130420 |
| Kód dodavatele: | XVZ01W |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | plast |
| Název: | XVZ01W Upevň. deska, bílá, pro XV4/XV6/X |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087473 |
| EAN: | 3606487130420 |
| Kód dodavatele: | XVZ01W |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | plast |