Katalogový list č. ELOSOS2087490
| Název: | XVTS1AG XVTS, pr.70, 9 seg., M12 IO-Link |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087490 |
| EAN: | 3606487441670 |
| Kód dodavatele: | XVTS1AG |
| Recyklační poplatek: | 0,62 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Vnější průměr: | 70 mm |
| Akustická signalizace: | ne |
| Typ napětí (provozní napětí): | DC |
| Hloubka: | 72,5 mm |
| Nepřerušované světlo: | ano |
| Funkce otočného světlo: | ano |
| Šířka: | 72,5 mm |
| Stupeň ochrany (NEMA): | jiné |
| Funkční svítilna: | ano |
| Barva světla 1: | červená |
| Barva světla 2: | zelená |
| Barva světla 3: | modrá |
| Provozní napětí na DC: | 19,2-28,8 V |
| Výška: | 271,2 mm |
| Počet signalizačních prvků: | 9 |