Katalogový list č. ELOSOS2087491
| Název: | XVGB4W Signální sloup sestavený a předza |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087491 |
| EAN: | 3606480390234 |
| Kód dodavatele: | XVGB4W |
| Recyklační poplatek: | 0,39 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP53 |
| Vnější průměr: | 64 mm |
| Akustická signalizace: | ne |
| Typ napětí (provozní napětí): | AC/DC |
| Nepřerušované světlo: | ano |
| Provozní napětí u AC 60 Hz: | 24-24 V |
| Provozní napětí na DC: | 24-24 V |
| Funkce otočného světlo: | ne |
| Počet signalizačních prvků: | 4 |
| Funkční svítilna: | ne |
| Barva světla 1: | červená |
| Barva světla 2: | zelená |
| Barva světla 4: | modrá |
| Provozní napětí AC 50 Hz: | 24-24 V |
| Barva světla 3: | jiné |