Katalogový list č. ELOSOS2087516
| Název: | XVGB2M Signální sloup sestavený a předza |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087516 |
| EAN: | 3606480390159 |
| Kód dodavatele: | XVGB2M |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP40 |
| Vnější průměr: | 90 mm |
| Akustická signalizace: | ne |
| Typ napětí (provozní napětí): | AC/DC |
| Nepřerušované světlo: | ano |
| Provozní napětí u AC 60 Hz: | 24-24 V |
| Provozní napětí na DC: | 24-24 V |
| Funkce otočného světlo: | ne |
| Počet signalizačních prvků: | 2 |
| Funkční svítilna: | ne |
| Barva světla 1: | červená |
| Barva světla 2: | zelená |
| Provozní napětí AC 50 Hz: | 24-24 V |
| Výška: | 435,7 mm |