Katalogový list č. ELOSOS2087517
| Název: | XVGB2 Signální sloup sestavený a předzap |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087517 |
| EAN: | 3606480389979 |
| Kód dodavatele: | XVGB2 |
| Recyklační poplatek: | 0,51 Kč |
| Šířka: | 60 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP23 |
| Hloubka: | 60 mm |
| Vnější průměr: | 60 mm |
| Akustická signalizace: | ne |
| Typ napětí (provozní napětí): | AC/DC |
| Nepřerušované světlo: | ano |
| Provozní napětí u AC 60 Hz: | 24-24 V |
| Provozní napětí na DC: | 24-24 V |
| Funkce otočného světlo: | ne |
| Počet signalizačních prvků: | 2 |
| Stupeň ochrany (NEMA): | jiné |
| Funkční svítilna: | ne |
| Barva světla 1: | červená |
| Barva světla 2: | zelená |
| Provozní napětí AC 50 Hz: | 24-24 V |
| Výška: | 352,6 mm |