Katalogový list č. ELOSOS2087536
| Název: | XVB7C9SS Zvukový modul XVB7, samonas, 1 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087536 |
| EAN: | 3606487129646 |
| Kód dodavatele: | XVB7C9SS |
| Recyklační poplatek: | 0,08 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Typ napětí: | AC/DC |
| Vnější průměr: | 70 mm |
| Hlasitost: | 100 dB |
| Barva: | jiné |
| Funkce: | přerušovaný tón |
| Provozní napětí u AC 60 Hz: | 21,6-26,4 V |
| Provozní napětí na DC: | 21,6-26,4 V |
| Provozní napětí AC 50 Hz: | 21,6-26,4 V |