Katalogový list č. ELOSOS2087538
| Název: | XVB7C9S Zvukový modul XVB7, 2 tóny, šedá |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087538 |
| EAN: | 3606487129615 |
| Kód dodavatele: | XVB7C9S |
| Recyklační poplatek: | 0,08 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Typ napětí: | AC/DC |
| Vnější průměr: | 70 mm |
| Hlasitost: | 102 dB |
| Barva: | jiné |
| Provozní napětí u AC 60 Hz: | 21,6-26,4 V |
| Provozní napětí na DC: | 21,6-26,4 V |
| Provozní napětí AC 50 Hz: | 21,6-26,4 V |