Katalogový list č. ELOSOS2087903
| Název: | SXWREKNX10001 RP-C Ext. modul KNX rozhra |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087903 |
| EAN: | 3606489856830 |
| Kód dodavatele: | SXWREKNX10001 |
| Recyklační poplatek: | 0,05 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Šířka: | 18 mm |
| Vhodné pro chlazení: | ne |
| Napájecí napětí: | 24 V |