Katalogový list č. ELOSOS2087904
| Název: | SXWREDAMPD10001 CRS Ext.světlo,DALI, Pow |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087904 |
| EAN: | 3606481597021 |
| Kód dodavatele: | SXWREDAMPD10001 |
| Recyklační poplatek: | 0,45 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 198 mm |
| Hloubka: | 64 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Napájecí napětí: | 230 V |
| Vhodné pro chlazení: | ne |
| Výstupní napětí: | 10 V |