Katalogový list č. ELOSOS2087906
| Název: | SXWREB4HVPD10001 CRS Ext.žaluzie,HighVol |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087906 |
| EAN: | 3606489857172 |
| Kód dodavatele: | SXWREB4HVPD10001 |
| Recyklační poplatek: | 0,46 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 198 mm |
| Hloubka: | 64 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Napájecí napětí: | 230 V |
| Vhodné pro chlazení: | ne |
| Výstupní napětí: | 230 V |