Katalogový list č. ELOSOS2088249
| Název: | NSYCUHD800DG Venkovní klimatizace, 800W, |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088249 |
| EAN: | 3606486055571 |
| Kód dodavatele: | NSYCUHD800DG |
| Recyklační poplatek: | 60,00 Kč |
| Typ napětí: | AC |
| Výška: | 780 mm |
| Šířka: | 345 mm |
| Hloubka: | 215 mm |
| Materiál: | ocel |
| Provozní napětí u AC 60 Hz: | 230-230 V |
| Provedení: | vzduch/vzduch |
| Provozní napětí AC 50 Hz: | 220-240 V |
| Okolní teplota během provozu: | -20-55 °C |