Katalogový list č. ELOSOS2088272
| Název: | NSYCU2K3P4RDG Horní klimatizace, 2000W, |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088272 |
| EAN: | 3606486098974 |
| Kód dodavatele: | NSYCU2K3P4RDG |
| Recyklační poplatek: | 60,00 Kč |
| Typ napětí: | AC |
| Výška: | 435 mm |
| Hloubka: | 475 mm |
| Šířka: | 595 mm |
| Materiál: | ocel |
| Provozní napětí u AC 60 Hz: | 460-460 V |
| Provedení: | vzduch/vzduch |
| Provozní napětí AC 50 Hz: | 380-415 V |
| Okolní teplota během provozu: | 5-55 °C |