Katalogový list č. ELOSOS2088281
| Název: | NSYCU1K2DG Bočná klimatizace, 1200W, 230 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088281 |
| EAN: | 3606486055076 |
| Kód dodavatele: | NSYCU1K2DG |
| Recyklační poplatek: | 60,00 Kč |
| Typ napětí: | AC |
| Výška: | 1000 mm |
| Šířka: | 405 mm |
| Hloubka: | 225 mm |
| Materiál: | ocel |
| Provozní napětí u AC 60 Hz: | 230-230 V |
| Provedení: | vzduch/vzduch |
| Provozní napětí AC 50 Hz: | 220-240 V |
| Okolní teplota během provozu: | 5-55 °C |