Katalogový list č. ELOSOS2088791
| Název: | BMXDRA0815 Diskrétní výstupy 8 k, |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088791 |
| EAN: | 3606481275608 |
| Kód dodavatele: | BMXDRA0815 |
| Recyklační poplatek: | 0,20 Kč |
| Výška: | 100 mm |
| Hloubka: | 150 mm |
| Šířka: | 33 mm |
| Typ napájecího napětí: | AC/DC |
| Vhodné pro zabezpečení: | ne |
| Typ výstupního napětí: | AC/DC |
| Výstupní proud: | 2 A |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | bez |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | bez |
| Typ vstupního napětí: | AC/DC |
| Typ elektrického připojení: | plug-in připojení |
| Počet digitálních vstupů: | 0 |
| Počet digitálních výstupů: | 8 |
| Typ digitálního výstupu: | relé |
| Spotřeba energie: | 3,6 W |
| Napájecí napětí AC 50 Hz: | 250-250 V |
| Napájecí napětí AC 60 Hz: | 250-250 V |
| Napájecí napětí DC: | 125-125 V |