Katalogový list č. ELOSOS2088793
| Název: | BMXDAI1615 Diskrétní vstupy, X80 16-kan. |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088793 |
| EAN: | 3606489485023 |
| Kód dodavatele: | BMXDAI1615 |
| Recyklační poplatek: | 0,31 Kč |
| Výška: | 100 mm |
| Hloubka: | 150 mm |
| Šířka: | 33 mm |
| Typ napájecího napětí: | AC |
| Vhodné pro zabezpečení: | ne |
| Typ výstupního napětí: | AC |
| Spotřeba energie: | 5 W |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | bez |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | bez |
| Typ vstupního napětí: | AC |
| Typ elektrického připojení: | plug-in připojení |
| Počet digitálních vstupů: | 16 |
| Počet digitálních výstupů: | 0 |
| Typ digitálního výstupu: | bez |
| Napájecí napětí AC 50 Hz: | 200-240 V |
| Napájecí napětí AC 60 Hz: | 200-240 V |