Katalogový list č. ELOSOS2088797
| Název: | BE850G2-GR Záložní zdroj Back-UPS 850VA |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088797 |
| EAN: | 731304347286 |
| Kód dodavatele: | BE850G2-GR |
| Recyklační poplatek: | 1,00 Kč |
| Typ napětí: | AC |
| Šířka: | 130 mm |
| Počet zásuvek schuko CEE 7/3 (typ F): | 1 |
| Výška: | 120 mm |
| Hloubka: | 365 mm |
| Hmotnost: | 4,5 kg |
| Počet primárních fází: | 1 |
| Počet sekundárních fází: | 1 |
| SNMP: | ne |
| Vhodné pro správu sítě: | ne |
| Typ konstrukce: | stojící |
| Počet výstup. přípojek C19: | 0 |
| Počet výstup. přípojek C13: | 0 |
| Výstupní zdánlivý výkon: | 850 VA |
| Vstupní napětí.: | 230-230 V |
| Výstupní napětí.: | 230-230 V |
| Výstupní činný výkon: | 520 W |
| S rozhraním RS-232: | ne |
| USV technologie: | offline |
| USB rozhraní: | ano |
| Funkce automatického vypnutí: | ne |
| Beznapěťový spínací kontakt: | ne |
| Připojení vstupu: | jiné |
| Celková účinnost: | 0 % |
| Počet zásuvek s kolíkem CEE 7/5 (typ E): | 1 |
| Spotřeba energie: | 520 W |