Katalogový list č. ELOSOS2088837
| Název: | ATS430D75S6 Softstar ATS430, 75 A, 600V |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2088837 |
| EAN: | 3606486948644 |
| Kód dodavatele: | ATS430D75S6 |
| Recyklační poplatek: | 3,36 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| S displejem: | ano |
| Typ ovládacího napětí: | AC |
| Řídící napáj. napětí DC: | 24-24 V |
| Třída vydání: | TŘÍDA 10 |
| Řídící napáj. napětí AC 50Hz: | 110-230 V |
| Řídící napáj. napětí AC 60HZ: | 110-230 V |
| Pracovní napětí Ue: | 208-600 V |
| Funkce: | jednosměrné |
| Vnitřní bypass: | ano |
| Řízení točivého momentu: | ano |
| Výkon 3F motor,vložený,400V: | 37 kW |
| Výkon 3F motor,inline,230V: | 18,5 kW |
| Provozní proud Ie při 40 ° C Tu: | 75 A |
| Stupeň ochrany (NEMA): | jiné |